EvaMed

Diyetisyen Bengisu Özcan

1995 yılında Denizli’de doğdu. Lise eğitimini Türk Eğitim Vakfı Anadolu Lisesinde başarıyla tamamladı. 2014 yılında Adnan Menderes Üniversitesi “Beslenme ve Diyetetik” bölümü lisans eğitimine başladı. 2017 yılında Özel Gruplarda Beslenme çalıştayı ve Enteral ve Parenteral Beslenme çalıştayına katıldı, katılım sertifikalarını aldı. Üniversitenin Çölyak Hastalığı Yemek Yapım ve Tadım Atölyesi etkinliğine katıldı.  Yaz döneminde Denizli Özel Sağlık Hastanesi Beslenme ve Diyet Biriminde ve Diyet Kapımda Denizli mutfağında gönüllü olarak staj yaptı. 2017 güz ve 2018 bahar döneminde Adnan Menderes Üniversite Hastanesinde yetişkin servisinde, çocuk servisinde ve diyet polikliniğinde zorunlu stajını yaptı. Aynı dönemde kısa bir süre Aydın Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezinde toplu beslenme sistemleri üzerine staj yaptı. Bitirme projesini “Gebelik ve Beslenme” üzerine yazdı. 2018 yılında lisans eğitimini başarıyla tamamladı.

Eva Sağlıklı yaşam merkezi olarak yeni nesil sağlıklı yaşam tarzının gerekleri olan beslenme, spor,fizyoterapi,psikolojik danışmanlık gibi farklı disiplinleri yenilikçi ve birbirini destekleyici bir anlayışla bir araya getirdiğimiz sağlıklı yaşam kompleksidir.

Aynı zamanda sağlığını geçici bir süre yada kalıcı olarak kaybetmiş bireylere destek olmak amacıyla “Evde Sağlık Danışmalığı” birimimizle hizmet vermekteyiz.

Ekibimiz
Saatler
 • Pazartesi - Salı :
  9.00 - 18.00
 • Çarşamba :
  9.00 - 18.00
 • Perşembe :
  9.00 - 18.00
 • Cuma :
  9.00 - 18.00
 • Cumartesi :
  9.00 - 18.00
 • Pazar :
  Kapalı

Copyright © 2018 Evamed